Eskişehir Uydu Sistemleri

Çanak Anten ve Kablo Kirliliğinden Bizimle Kurtulun

Merkezi uydu sistemleri tüm kullanıcıların yayınları ortak bir sistem ile izleyebildiği, görüntü ve kablo kirliliğinin ortadan kalkmasındaki çözümü noktasında uygulanan en etkili ve kalıcı yöntemdir.

Merkezi uydu sistemi kullanan bireysel kullanıcılar bu sistem sayesinde bireysel çanak kullanımında karşılaşabileceği, sinyal kaybı, kablo kaynaklı sorun ve arızaları önlemek ile beraber, ortak çanaklarla birden fazla uyduyu tek bir sistem üzerinden görüntüleyebilmektedir. Merkezi uydu sistemleri sayesinde, ülkede ve dünyada ki şifreli kanal platformlarına uyumlu olmakla, herhangi bir ekstreye mahal vermeden sağlıklı bir yayın kalitesini elde etmiş olacaksınız. Ayrıca sistem tüm D-smart, Digitürk yayınları için herhangi bir sistem gerektirmeden mevcut sistemden faydalanabilmenizi de sağlamaktadır.

DG GÜVENLİK kalitesinden ödün vermeden bitirdiği projelerin övgüsü ve yeni projeleri bitirme güdüsü ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

uydu00000000.gif

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEKİ NUMARALARDAN VEYA KEŞİF FORMUNU DOLDURARAK FİRMAMIZ İLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ